Jardini lillepoed ja partnerpoed

Tallinn Arsenali Jardin ☎ +372 56851882 ✉ arsenal@jardinlilled.ee 🌷 Erika 14, Tallinn
Tallinn Viimsi Jardin ☎ +372 56 963 323 ✉ viimsi@jardinlilled.ee 🌷 Sõpruse tee 15, Haabneeme, Viimsi vald
Rookopli Lilleäri / partnerpood ☎ 4632244 ✉ purrusirje@gmail.com 🌷 Rookopli 12, Kärdla
Tartu Tasku Jardin ☎ +372 56 815 389 ✉ tasku@jardinlilled.ee 🌷 Turu 2, Tartu
Männilinna Lilled / partnerpood ☎ 733 0310 ✉ linnalilled@gmail.com 🌷 Kirde 3, Elva
Ahtme Jardin ☎ +372 56 815 388 ✉ ahtme@jardinlilled.ee 🌷 Puru tee 77, Ahtme
Helksiine Lilleäri / partnerpood ☎ 3223055 ✉ helksiine1@gmail.com 🌷 Laada 6b, Rakvere
Leeri lillesalong / partnerpood ☎ 78 22 502 ✉ info@leerilillesalong.ee 🌷 Jüri 13, Võru
Lillede Villa / partnerpood ☎ 5174115 ✉ uku.kuller@gmail.com 🌷 Tallinna 41, Viljandi
Merle lillepood / partnerpood ☎ 7655996 ✉ metspypar@gmail.com 🌷 Lipuväljak 13a, Otepää
Uus Lill / partnerpood ☎ 4720383 ✉ anu.jakobson@gmail.com 🌷 Tallinna maantee 84, Uuemõisa, Haapsalu
Tartu Jaamamõisa Jardin ☎ +372 56 815 375 ✉ jaamamoisa@jardinlilled.ee 🌷 Jaama 74, Tartu
Jardini Aianduskeskus ☎ +372 56 819 177 ✉ aianduskeskus@jardinlilled.ee 🌷 Karja tee 1, Õssu küla, Ülenurme vald
Kohtla-Järve Jardin ☎ +372 56 815 378 ✉ vironia@jardinlilled.ee 🌷 Järveküla tee 50, Kohtla-Järve
Jõhvi Jardin ☎ +372 56 815 379 ✉ johvi@jardinlilled.ee 🌷 Rakvere 29, Jõhvi
Põltsamaa Jardin ☎ +372 56 819 154 ✉ poltsamaa@jardinlilled.ee 🌷 Tartu mnt 10, Põltsamaa
Jõgeva Jardin ☎ +372 56 815 376 ✉ jogeva@jardinlilled.ee 🌷 Kesk 3a/4, Jõgeva
Rapla Jardin ☎ +372 56 815 392 ✉ rapla@jardinlilled.ee 🌷 Tallinna mnt 4, Rapla
Keila Jardin ☎ +372 56 815 380 ✉ keila@jardinlilled.ee 🌷 Piiri 12, Keila
Paide Jardin ☎ +372 56 815 387 ✉ paide@jardinlilled.ee 🌷 Aiavilja 4, Paide
Põlva Jardin ☎ +372 56 268 902 ✉ polva@jardinlilled.ee 🌷 Jaama 12B, Põlva
Valga Jardin ☎ +372 56 815 385 ✉ valga@jardinlilled.ee 🌷 Julius Kuperjanovi 3, Valga
Pärnu Mai Jardin ☎ +372 56 815 383 ✉ mai@jardinlilled.ee 🌷 Papiniidu 42, Pärnu
Pärnu Ülejõe Jardin ☎ +372 56 815 381 ✉ ulejoe@jardinlilled.ee 🌷 Tallinna mnt 93a, Pärnu
Pärnu Suurejõe Jardin ☎ +372 56 815 382 ✉ suurejoe@jardinlilled.ee 🌷 Suur-Jõe 57, Pärnu
Tallinn Mustakivi Jardin ☎ +372 56 815 386 ✉ mustakivi@jardinlilled.ee 🌷 Mustakivi 3a, Tallinn
Tartu Annelinna Jardin ☎ +372 56 268 904 ✉ annelinna@jardinlilled.ee 🌷 Kalda tee 43B, Tartu
Tartu Ringtee Jardin ☎ +372 56 268 903 ✉ ringtee@jardinlilled.ee 🌷 Aardla 114, Tartu
Tartu Vahi Jardin ☎ +372 56 850 393 ✉ vahi@jardinlilled.ee 🌷 Vahi 62, Tartu
Tartu Raadi Jardin ☎ +372 56 815 391 ✉ raadi@jardinlilled.ee 🌷 Narva mnt 112, Tartu
Tartu Veeriku Jardin ☎ +372 56 815 374 ✉ veeriku@jardinlilled.ee 🌷 Vitamiini 1, Tartu
Tartu Kaubamaja Jardin ☎ +372 568 153 73 ✉ kaubamaja@jardinlilled.ee 🌷 Riia 1, Tartu
Tartu Aardla Jardin ☎ +372 562 689 01 ✉ aardla@jardinlilled.ee 🌷 Võru 77, Tartu

*Jardini partnerpoed täidavad e-poe tellimusi linnades, kus pole Jardini lillepoode.


Teenused ja sortiment

Imemari goji Tiibeti munkadelt Sinu aeda

Taralõnga superviljad ehk goji-marjad on tuntud oma tervislikkuse poolest, aga kas teadsite, et neid saab ka meie aedades ise kasvatada?

Põõsad ja puud hekki!

Põhjalik ülevaade hekkidest ja nende hooldamisest.

Istikud rõdul või terrassil? Kindlasti!

Istikud rõdul või terrassil ei ole mingi ime!