Jardini lillepoed ja partnerpoed

Ahtme Jardin ☎ +372 56 815 388 ✉ ahtme@jardinlilled.ee 🌷 Puru tee 77, Ahtme
Helksiine Lilleäri / partnerpood ☎ 3223055 ✉ helksiine1@gmail.com 🌷 Laada 6b, Rakvere
Jardini Aianduskeskus ☎ +372 56 819 177 ✉ aianduskeskus@jardinlilled.ee 🌷 Karja tee 1, Õssu küla, Ülenurme vald
Jõgeva Jardin ☎ +372 56 815 376 ✉ jogeva@jardinlilled.ee 🌷 Kesk 3a/4, Jõgeva
Jõhvi Jardin ☎ +372 56 815 379 ✉ johvi@jardinlilled.ee 🌷 Rakvere 29, Jõhvi
Keila Jardin ☎ +372 56 815 380 ✉ keila@jardinlilled.ee 🌷 Piiri 12, Keila
Kohtla-Järve Jardin ☎ +372 56 815 378 ✉ vironia@jardinlilled.ee 🌷 Järveküla tee 50, Kohtla-Järve
Leeri lillesalong / partnerpood ☎ 78 22 502 ✉ info@leerilillesalong.ee 🌷 Jüri 13, Võru
Lillede Villa / partnerpood ☎ 5174115 ✉ uku.kuller@gmail.com 🌷 Tallinna 41, Viljandi
Merle lillepood / partnerpood ☎ 7655996 ✉ metspypar@gmail.com 🌷 Lipuväljak 13a, Otepää
Männilinna Lilled / partnerpood ☎ 733 0310 ✉ linnalilled@gmail.com 🌷 Kirde 3, Elva
Paide Jardin ☎ +372 56 815 387 ✉ paide@jardinlilled.ee 🌷 Aiavilja 4, Paide
Peonia Lilled / partnerpood ☎ 5696 9350 ✉ tellimused.peonialilled@gmail.com 🌷 Neulandi 2, Valga
Põltsamaa Jardin ☎ +372 56 819 154 ✉ poltsamaa@jardinlilled.ee 🌷 Tartu mnt 10, Põltsamaa
Põlva Jardin ☎ +372 56 268 902 ✉ polva@jardinlilled.ee 🌷 Jaama 12B, Põlva
Pärnu Mai Jardin ☎ +372 56 815 383 ✉ mai@jardinlilled.ee 🌷 Papiniidu 42, Pärnu
Pärnu Suurejõe Jardin ☎ +372 56 815 382 ✉ suurejoe@jardinlilled.ee 🌷 Suur-Jõe 57, Pärnu
Pärnu Ülejõe Jardin ☎ +372 56 815 381 ✉ ulejoe@jardinlilled.ee 🌷 Tallinna mnt 93a, Pärnu
Rapla Jardin ☎ +372 56 815 392 ✉ rapla@jardinlilled.ee 🌷 Tallinna mnt 4, Rapla
Rookopli Lilleäri / partnerpood ☎ 4632244 ✉ purrusirje@gmail.com 🌷 Rookopli 12, Kärdla
Tallinn Arsenali Jardin ☎ +372 56851882 ✉ arsenal@jardinlilled.ee 🌷 Erika 14, Tallinn
Tallinn Mustakivi Jardin ☎ +372 56 815 386 ✉ mustakivi@jardinlilled.ee 🌷 Mustakivi 3a, Tallinn
Tallinn Viimsi Jardin ☎ +372 56 963 323 ✉ viimsi@jardinlilled.ee 🌷 Sõpruse tee 15, Haabneeme, Viimsi vald
Tartu Aardla Jardin ☎ +372 562 689 01 ✉ aardla@jardinlilled.ee 🌷 Võru 77, Tartu
Tartu Annelinna Jardin ☎ +372 56 268 904 ✉ annelinna@jardinlilled.ee 🌷 Kalda tee 43B, Tartu
Tartu Jaamamõisa Jardin ☎ +372 56 815 375 ✉ jaamamoisa@jardinlilled.ee 🌷 Jaama 74, Tartu
Tartu Kaubamaja Jardin ☎ +372 568 153 73 ✉ kaubamaja@jardinlilled.ee 🌷 Riia 1, Tartu
Tartu Raadi Jardin ☎ +372 56 815 391 ✉ raadi@jardinlilled.ee 🌷 Narva mnt 112, Tartu
Tartu Ringtee Jardin ☎ +372 56 268 903 ✉ ringtee@jardinlilled.ee 🌷 Aardla 114, Tartu
Tartu Tasku Jardin ☎ +372 56 815 389 ✉ tasku@jardinlilled.ee 🌷 Turu 2, Tartu
Tartu Vahi Jardin ☎ +372 56 850 393 ✉ vahi@jardinlilled.ee 🌷 Vahi 62, Tartu
Tartu Veeriku Jardin ☎ +372 56 815 374 ✉ veeriku@jardinlilled.ee 🌷 Vitamiini 1, Tartu
Uus Lill / partnerpood ☎ 4720383 ✉ anu.jakobson@gmail.com 🌷 Tallinna maantee 84, Uuemõisa, Haapsalu

*Jardini partnerpoed täidavad e-poe tellimusi linnades, kus pole Jardini lillepoode.


Teenused ja sortiment

#5 teemas on sügis ja sõnajalad

Sügis on jõudnud õuest meie lillepoodidesse ja tubadesse. Oleme ise inspireeritud ja tahame seda Sinugagi jagada. Seekord on eriti au sees sõnajalad!

Imemari goji Tiibeti munkadelt Sinu aeda

Taralõnga superviljad ehk goji-marjad on tuntud oma tervislikkuse poolest, aga kas teadsite, et neid saab ka meie aedades ise kasvatada?

Põõsad ja puud hekki!

Põhjalik ülevaade hekkidest ja nende hooldamisest.