Jardin kaunistab erilisi hetki iga päev

LILLEPOEDAIANDUSKESKUSE-POOD

Jardin OÜ on Eesti vanimaid ja suurimaid aiandus- ning floristika ettevõtteid aastast 1996. Täna on meie ketis 14 omanäolist lillepoodi, lillekulleri e-pood ning lillede püsitellimuse keskkond metsporgand.

Kaunilt väljendatud tunded, lähedase tähtpäev või lihtsalt rõõm rohelusest – need kõik muudavad meie päeva eriliseks. Usume, et armastus valdkonna vastu, värske sortiment ning lähedus muudavad kõik niisugused hetked tõeliselt heaks.

Armastus selle vastu, mida teeme

Oleme oma valdkonna suurimad fännid ja asjaarmastajad. Jardini rohenäpud teavad kõigi taimede hingeelu, oskavad lilledele vajalikul hetkel juua anda, pai teha ning sobivate kaaslastega ühte punti seada. Ja mitte ainult – soovime olla ka sinuga empaatilised ja hoolivad.

Meie jaoks on oluline, et õiged inimesed oleksid õigel kohal. Usume, et läbi pideva õppimise ja arengu on meie floristid ja aednikud parimad sinu eriliste hetkede kaunistamises. Kui eelnev defineerib ka sind, kandideeri tööle, leiame Jardinis headele inimestele sobiva koha.

Jardin LILLED

Värske ja aus sortiment

Jardini poodidest leiad rikkaliku sortimendi kohalikelt kasvatajatelt kui ka kaupmeestelt eksootilistest paikadest. Valime hoolikalt varustajaid, pidades silmas mitmekesist valikut ning vastutustundlikku suhtumist meie võtmepartnerisse loodusesse.

Oleme ausad nii iseenda kui kliendi vastu ning pakume oma müügikohtades värsket kaupa. Kui sa pole ostetud tootega rahul, anna meile kindlasti tagasisidet.

lopsakas hortensia

Lähedus ja kättesaadavus

Leiad meid enda kodupoest, kus  varustame sind värskete lilledega iga päev. Lisaks avaratele ja hea asukohaga lillepoodidele, saab meid külastada ka kodust lahkumata e-poe vahendusel, jõudes eriliste hetkede kaunistamiseks igasse Eesti linna.

Tartu-Raadi-Jardin

Lisateenused

Kingitus.ee 

Kingitus ei pea alati olema käega katsutav. See võib olla ka elamus, mis jääb meelde. Kingitus.ee kingivalikus on üle 1000 elamuskingituse, mille hulgast leiab sobiva igale maitsele, igas hinnaklassis, nii meestele kui ka naistele, ning palju häid ideid, kuidas sõprade ja lähedastega mõnusalt aega veeta. Kingitus.ee eesmärk on pakkuda klientidele parimaid kingiideid ja muuta kinkimise kultuuri materiaalsetest elamust pakkuvateks kingitusteks. Tallinnas Arsenali, Pärnus Suurejõe ja Ülejõe Jardinist ja Tartus Aardla Jardinist leiad Kingitus.ee elamuskingituste valiku!