Jardin kaunistab erilisi hetki iga päev

LILLEPOEDAIANDUSKESKUSE-POOD

Jardin OÜ on Eesti vanimaid ja suurimaid aiandus- ning floristika ettevõtteid aastast 1996. Täna on meie ketis 25 omanäolist lillepoodi, Lõuna-Eesti suurim aastaringselt avatud aianduskeskus ning e-pood detsembrist 2014.

Kaunilt väljendatud tunded, lähedase tähtpäev või lihtsalt rõõm rohelusest – need kõik muudavad meie päeva eriliseks. Usume, et armastus valdkonna vastu, värske sortiment ning lähedus muudavad kõik niisugused hetked tõeliselt heaks.

Armastus selle vastu, mida teeme

Oleme oma valdkonna suurimad fännid ja asjaarmastajad. Jardini rohenäpud teavad kõigi taimede hingeelu, oskavad lilledele vajalikul hetkel juua anda, pai teha ning sobivate kaaslastega ühte punti seada. Ja mitte ainult – soovime olla ka sinuga empaatilised ja hoolivad.

Meie jaoks on oluline, et õiged inimesed oleksid õigel kohal. Usume, et läbi pideva õppimise ja arengu on meie floristid ja aednikud parimad sinu eriliste hetkede kaunistamises. Kui eelnev defineerib ka sind, kandideeri tööle, leiame Jardinis headele inimestele sobiva koha.

Jardin LILLED

Värske ja aus sortiment

Jardini poodidest leiad rikkaliku sortimendi kohalikelt kasvatajatelt kui ka kaupmeestelt eksootilistest paikadest. Valime hoolikalt varustajaid, pidades silmas mitmekesist valikut ning vastutustundlikku suhtumist meie võtmepartnerisse loodusesse.

Oleme ausad nii iseenda kui kliendi vastu ning pakume oma müügikohtades värsket kaupa. Kui sa pole ostetud tootega rahul, anna meile kindlasti tagasisidet.

lopsakas hortensia

Lähedus ja kättesaadavus

Leiad meid enda kodupoest, kus  varustame sind värskete lilledega iga päev. Lisaks avaratele ja hea asukohaga lillepoodidele, saab meid külastada ka kodust lahkumata e-poe vahendusel, jõudes eriliste hetkede kaunistamiseks igasse Eesti linna.

Tartu-Raadi-Jardin

Lisateenused

DPD Pickup punktid asuvad ka  viies  Jardini lillepoes! DPD Pickup pakipood on pakkide väljastamise ja vastuvõtmise punkt. DPD Pickup võrgustikku kuulub Eestis ligi 100 ning Baltikumis kokku üle 300 Pickup punkti ehk pakipoe. Telli e-poe ostud lähimasse Pickup punkti Eestis, Lätis või Leedus. Leia omale lähim Eesti Pickup pakipood SIIT!
Jardini lillepoodidest on nüüd DPD pickup pakipoed –  Tartus Vahi ja Ringtee Jardin, Pärnus Mai Jardin, lisaks Põltsamaa Jardin ja Kohtla-Järve Jardin ning Tallinnas Mustakivi ja Arsenali Jardin.
DPD_Driver_at_Pickup_shop