Taimede hooldamine

Tahaksid luua oma töötajatele ja klientidele meeldiva töökeskkonna?  Jardini taimetargad saavad Sind aidata, kui

  • Sa ei tea, kust ja milliseid taimi tasub tuua kontorisse ning kes transpordib;
  • Sinu töötajatel puudub aeg, huvi või teadmine, kuidas taimi hooldada;
  • Sul puudub vastav varustus ja tarvikud ning vahendid, et taimi hooldada.

Pakume professionaalset sisehaljastus- ning taimede hooldusteenust kontorisse ning aitame luua töötajatele ja klientidele meeldiva keskkonna. Kõiki teenuseid pakume nii Tartus kui Tallinnas ning kokkuleppel ka teistes linnades. 

Roheline töökeskkond alandab stressi, tõstab töötajate produktiivsust ning kosutab hinge. Lisaks parandavad rohelised toataimed ka kontori õhukvaliteeti. Sisehaljastusteenus sobib Sinu ettevõttele, kui hoolid oma töötajatest, soovid kaunistada oma tööruume ning säilitada sealjuures ka stiilne interjöör. Kõige selle juures ei pea Sina ega Sinu töötajad millegi pärast muretsema või aega raiskama.

Jardini taimetargad:

  • Vaatavad üle Sinu kontoriruumid;
  • Võtavad arvesse Sinu nägemuse ja erisoovid;
  • Soovitavad taimi, mis nendesse tingimustesse sobivad;
  • Valivad koos Sinuga välja sobivad ümbrispotid;
  • Teevad vajalikud istutustööd;
  • Toovad taimed kohale ja sätivad paika.

1. Sisehaljastus 

Kontor on, aga kuidagi nukker? Kujundame tööruumid vastavalt Sinu soovile ning anname nõuandeid, kuidas taimede eest edaspidi hoolitseda. Sisehaljastuseks on võimalik osta või rentida taimed. Taimi saad rentida siis, jätad regulaarse hooldusteenuse meie taimetarkadele. Lisaks taimede laiale valikule Jardini Aianduskeskuses, saame Sulle ka tellida kõik soovitud taimed ja interjööri sobivad ümbrispotid.

Sisehaljastuse hind on  alates 25€+km/tund. Lisanduvad taimede ning ümbrispottide hinnad.

2. Taimede hooldamine

Kui taimed on Sul olemas, aga nad on kaotanud endise värskuse ja elujõu, siis ehk vajad Sa taimede regulaarset või ühekordset hooldusteenust? Taimede regulaarse hoolduse raames külastab meie taimetark Sinu kontorit 1-2 korda nädalas ning teostab vajalikud toimingud. Ühekordse taimehoolduse raames võtame kaasa Sinu taimed, istutame ümber, väetame ning hooldame  ja toome kaunid ning elujõulised taimed Sulle kontorisse tagasi.

Kõikide taimede hooldusteenuste hind alates 25€+km/tund.

3. Taimede rent

Sa tahad lisada mõnele üritusele või ruumile ajutiselt rohelist värvi, aga paariks päevaks taimi osta pole mõtet? Rendime Sulle sobivad rohelised toataimed ning vajadusel ka muud tarvikud ja mure ongi murtud. Taimede rentimine on mugav ja odav viis ajutiselt ruumi veidikene värskust tuua. Õitsvaid toataimi kahjuks ei saa rentida, küll aga leiab väga kauneid isendeid ka roheliste toataimede seast.

Taimede rendihind on 20-50% taime müügihinnast, olenevalt rendiperioodi pikkusest.

4. Haljasalade hooldamine

Sa tead, et Su haljasala või aed vajaks hooldust, aga pole aega seda tööd ette võtta ja ega ei oska ka? Hoiame korras Sinu iluaia või väiksema suurusega haljasala. Haljasalade hooldusteenust saab tellida nii ühekordselt kui regulaarselt.

Haljasalade hooldusteenuse hind alates 25€+km/tund.

5. Istutusteenus

Sa vajad uusi taimi terrassile amplisse, rõdukasti või õue lillekasti, aga puuduvad taimed ja aednik? Professionaalse aedniku istutustöös võid olla kindel, et taimed jäävad püsima ning näevad sealjuures ka head ning maitsekad välja. Valime koos välja taimed ja tuleme istutame nad Sinu rõõmuks ära!

Istutusteenuse hind alates 25€+km/tund, lisandub taimede hind.

6. Hüva nõu

Sa oled nõutu ja ei tea, kas ja kuidas taimede eest hoolitseda või millised taimed sobiksid Sinu kontorisse? Ole mureta, Jardini taimetargad jagavad rõõmuga oma teadmisi ning häid soovitusi. Targa nõuande saad tasuta Jardini Aianduskeskusest või meiega ühendust võttes. Vajadusel saadame spetsialisti ka tasu eest Sulle koju või kontorisse.

Võta meiega ühendust ning leiame Sulle parima lahenduse!

lillepoed

LILLEPOED

Jardini lillepoed on värskete lilledega varustatud 7 päeva nädalas
aianduskeskus

AIANDUSKESKUS

Jardini Aianduskeskusest leiab iga rohenäpp inspiratsiooni ning kobeda rohelise asuka oma koju  
e-pood

E-LILLEPOOD

Jardini e-pood toimetab lilled kohale ka samal päeval ning kõigest 5 euro eest
IMG_2911

Õssiku söögilaud

          Seekord jutustame Teile loo, kuidas valmis Õssiku maitseroheliste kast, andes Teile mõningaid näpunäited. Kellel seda veel enda kodus pole, siis kindlasti soovitame, kuna see annab tuppa imelise maitserohelise lõhna, on ka väga stiilne ning nendest saab valmistada maitsvaid toite. Nii et tule Jardini aianduskeskusesse ja vali endale sobiv kooslus välja! […]

Emadepäeva nädalavahetus

Iga ema peab saama emadepäeval väärilise kingituse! Meie soovitame loomulikult kinkida lilli ja lillekimpe või taimi ja istikuid. Sel nädalavahetusel, 12.-13. mai 2018: Lilled emale, vanaemale ja vanavanaemale! Iga kolmas sibullill tasuta – osta kaks sibulille (potis), saad kolmanda tasuta. 2=3! Kingi emale kasvõi terve hekk! Harilik elupuu “Brabant” (80-100cm), müügihinnaga 9,50€, 1=2! Osta kaks […]

Eritellimus