Istikuaia väravad avanevad 20.04.2017

Aiahooaeg on juba käeulatuses, sest Jardini Aianduskeskus avab 20.04 istikuaia!

20.04 avame Jardini istikuaia!

  • Saabumas on lai valik erinevaid okaspuid, marjapõõsaid, lehtpuid, püsikuid, ilupõõsaid ja palju muud aiailu!
  • 20.04 saavad kõik ostu sooritajad osa õnneloosist! Auhinnaks erinevad istikud!
  • 20.-23.04 avamise puhul soodsad pakkumised!
  • 20.04-28.05 on loosikorvis sületäis taimi! Ostes 20.04-28.05 Jardini Aianduskeskusest vähemalt 25€ eest kaupa ja jättes oma ostutšeki koos andmetega loosikasti, osalete loosimises, kus võitjad saavad Jardini Aianduskeskusest valida tasuta nii palju taimi, kui sülle ühe korraga ära mahub. Võidu lunastamine toimub üheskoos (kokku loosime välja 3 võitjat). Võidu lunastamine toimub 5 minuti jooksul. Võitja saab tegutseda kauba valimisel üksinda (tuge võib pakkuda kõrvalt nõuannetega), kasutamata igasugust täiendavat abi kottide või ostukorvide näol. Võitja võib varasemalt käia kaubaga tutvumas, aga eelnevalt toodete asukohta muuta ei või. Valida võib kõiki taimi, mis on sel hetkel Jardini Aianduskeskuses müügil, sh istikuaias ja suveaias. Sülest maha kukkunud taimed ei lähe arvesse. Võidulunastamist võidakse filmida või pildistada.

Uudised ja loosimängud Facebookis ürituse all “Jardini Aianduskeskus avab istikuaia 20.04”.

Võiduvõimalused Facebookis:

  • Märgi end selle Facebooki sündmuse all osalejaks – 24.04 loosime kõigi osalejate vahel välja ühe õnneliku, kes saab 50€ istikuaia krediiti!
  • Täida tühi koht! Postita pilt või kirjuta SELLE postituse alla, millise tühja koha Sina oma aias ja millise istikuga sooviksid täita. 26.04 loosime välja 50€ istikuaia krediiti kõigi vastajate vahel!

Kohtume Jardini Aianduskeskuses!

Sületäied taimi said võidetud! Aitäh ja palju õnne Marika, Marje, Tiia!

Lisa oma kommentaar

Lisa kommentaar

Eritellimus