Jardini Aianduskeskus


Avatud: E-L 9-19; P 9-17, aastaringselt
Aadress: Karja 1, Õssu küla, Ülenurme vald, Tartumaa

Telefon:

Müügisaal ja suveaed: +372  56819177, aianduskeskus@jardinlilled.ee

Istikuaed: istikud@jardin.ee, +372 56815385

Aianduskeskuse juhataja: Eve Tambets, eve@jardinlilled.ee

Jardini Aianduskeskus

 

Külasta uut Jardini Aianduskeskuse veebipoodi! aianduskeskus.jardin.ee

 

Kuidas tulla ühistranspordiga?

Linnaliinid nr 7 ja nr 18 (Lõunakeskuse suunal) ning nr 37 (Tõrvandi suunal). Väljuge “Eerika” peatuses ning jalutage 1,7 kilomeetrit Märja asula suunas (Viljandi poole). Aianduskeskus jääb Tartust tulles paremat kätt.

Maaliinid väljumisega Tartu bussijaamast, väljuge “Märja” peatuses Aianduskeskuse ees. Nr 943 (Tartu-Õssu-Haage-Tartu), nr 938 (Tartu-Külitse järve-Haage-Tartu),944 (Tartu-Ulila-Puhja-Erumäe-Puhja-Tartu), 949 (Tartu-Rõhu-Ilmatsalu-Tartu), 947 (Tartu-Puhja-Sangla-Rannu-Elva), nr 942 (Tartu-Puhja-Konguta-Valguta-Elva).

 


Sortiment

Jardini Aianduskeskuse kliendikaart

Tolereerime ainult üht tüüpi murtud südameid - need on roosakad ja õitsevad kevadeti. Kliendi südame murdmisega me ei tegele, küll aga pakume kliendikaardiga tavahinnaga teenustelt ja toodetelt 5% soodustust. Samuti tähistame kliendi sünnipäeva 10% soodustega ning seda 5 päeva enne ja 5 päeva pärast sünnipäeva. Kliendiks hakkamine on täitsa tasuta ning seda on ka kliendikaart.

Laste nurk ja mänguväljak

Et Aianduskeskuse külastamine oleks võimalikult teraapiline ja mõnus, oleme mõelnud ka pisematele sõpradele. Pakume põngerjatele ajaveetmise viisi õues asuval mänguväljakul kui ka müügisaalis nõiamajas, kus saab joonistada ja kodu mängida.

Õssiku söögilaud

          Seekord jutustame Teile loo, kuidas valmis Õssiku maitseroheliste kast, andes Teile mõningaid näpunäited. Kellel seda veel enda kodus pole, siis kindlasti soovitame, kuna see annab tuppa imelise maitserohelise lõhna, on ka väga stiilne ning nendest saab valmistada maitsvaid toite. Nii et tule Jardini aianduskeskusesse ja vali endale sobiv kooslus välja! […]

#5 teemas on sügis ja sõnajalad

Sügis on jõudnud õuest meie lillepoodidesse ja tubadesse. Oleme ise inspireeritud ja tahame seda Sinugagi jagada. Seekord on eriti au sees sõnajalad!

Imemari goji Tiibeti munkadelt Sinu aeda

Taralõnga superviljad ehk goji-marjad on tuntud oma tervislikkuse poolest, aga kas teadsite, et neid saab ka meie aedades ise kasvatada?

Eritellimus