Jardini lillepoed ootavad Sind pisut teisel ajal

E-lillepoe tellimuste täitmine on 31.12 – 01.01.2018 piiratud.

31.12 täidetakse tellimusi kuni 15.00 ning 01.01.2018 tellimusi ei täideta.

Vajadusel veendu eelnevalt, kas Saajale lähim lillepood on avatud ning kontakteeru lillepoe või e-poe klienditoega. Soovime kõigile kaunist aasta lõppu ja helgemat uut!

E-poe klienditugi töötab  31.12 9-16,
01.01.2018 puhkab. Võta ühendust +372 56 909 806, epood@jardin.ee 

Jardini e-lillepoe partnerpoed


Partnerpood
31.12 01.01.2018 Kontakt
Rakvere Helksiine Lilleäri Ei täida tellimusi Ei täida tellimusi 3223055, helksiine1@gmail.com
Võru Leeri Lillesalong Ei täida tellimusi Ei täida tellimusi 78 22 502, info@leerilillesalong.ee
Viljandi Lillede Villa 10-15 Ei täida tellimusi 5174115, uku.kuller@gmail.com
Otepää Merle lillepood Ei täida tellimusi Ei täida tellimusi 733 0310, linnalilled@gmail.com
Valga Peonia Lilled Ei täida tellimusi Ei täida tellimusi 5696 9350, tellimused.peonialilled@gmail.com
Kärdla Rookopli Lilleäri Ei täida tellimusi Ei täida tellimusi 5178636, rookoplililled@gmail.com,
Haapsalu Uus Lill Ei täida tellimusi Ei täida tellimusi 4720383, anu.jakobson@gmail.com
Elva Männilinna Lilled 10-16 Ei täida tellimusi 733 0310, linnalilled@gmail.com

Jardini lillepoed

Lillepood, kontakt 31.12 01.01.2018
Tartu Aardla
+372 562 689 01   aardla@jardinlilled.ee
9-19 Suletud
Ahtme
+372 56 815 388  ahtme@jardinlilled.ee
8-17 Suletud
Tartu Annelinn
+372 56 268 904  annelinna@jardinlilled.ee
9-19 Suletud
Tallinna Arsenal
+372 56851882  arsenal@jardinlilled.ee
9-18 Suletud
Tartu Jaamamõisa
+372 56 815 375  jaamamoisa@jardinlilled.ee
9-19 Suletud
Jõgeva
+372 56 815 376  jogeva@jardinlilled.ee
9-18 Suletud
Jõhvi
+372 56 815 379  johvi@jardinlilled.ee
9-18 Suletud
Tartu Kaubamaja
+372 568 153 73  kaubamaja@jardinlilled.ee
10-19 Suletud
Keila
+372 56 815 380  keila@jardinlilled.ee
9-18 Suletud
Kohtla-Järve
+372 56 815 378  vironia@jardinlilled.ee
10-17 Suletud
Pärnu Mai
+372 56 815 383  mai@jardinlilled.ee
9-19 Suletud
Tallinna Mustakivi
+372 56 815 386  mustakivi@jardinlilled.ee
9-19 13-17
Paide
+372 56 815 387  paide@jardinlilled.ee
9-18 Suletud
Põltsamaa
+372 56 819 154  poltsamaa@jardinlilled.ee
9-19 Suletud
Põlva
+372 56 268 902  polva@jardinlilled.ee
9-18 Suletud
Tartu Raadi
+372 56 815 391  raadi@jardinlilled.ee
9-17 Suletud
Rapla
+372 56 815 392  rapla@jardinlilled.ee
10-17 Suletud
Tartu Ringtee
+372 56 268 903  ringtee@jardinlilled.ee
9-18 Suletud
Pärnu Suurejõe
+372 56 815 382  suurejoe@jardinlilled.ee
9-18 Suletud
Pärnu Ülejõe
+372 56 815 381  ulejoe@jardinlilled.ee
9-18 Suletud
Tartu Tasku
+372 56 815 389  tasku@jardinlilled.ee
10-18 Suletud
Tartu Veeriku
+372 56 815 374  veeriku@jardinlilled.ee
9-19 Suletud
Viimsi
+372 56 963 323  viimsi@jardinlilled.ee
10-18 Suletud

Jardini Aianduskeskus

31.12 avatud 9-16, 01.01.2018 suletud.
Kontakt +372 56 819 177, aianduskeskus@jardinlilled.ee

Lisa oma kommentaar

Lisa kommentaar