Kingituste komplekteerimine

Kõiki lilli ja kingitusi on võimalik kombineerida kinkekomplektideks!

Oleme kokku pannud mõningad valmis komplektid, ehk leiad nende seast midagi. Valikus on nii eksklusiivseid kinkekomplekte, mille valmistame spetsiaalselt Sinu jaoks pealaos ja saadame soovitud linna või siis ka veidikene igapäevasemaid lillekinke, mida valmistavad  meie floristid juba igas lillepoes kohapeal!

Samas võid vaadata ka kõiki tooteid ning ise lisada ostukorvi sobivad üksikud tooted, lisad ehk ka mõne lille ja korvi või muu pakendi ning kokku tulebki täpselt selline kinkekomplekt nagu Sina soovid! Kõik erisoovid tellimuste kohta kirjuta tellimus vormistades tellimuste märkustesse!

Kingitusi ja kinkekomplekte oleme loonud juba mõeldes jõuludele, sünnipäevadele, lapse sünnile ning armastuse tähistamiseks.  Samuti leiab kindlasti valikust midagi mehele, naisele, lapsele ja kogu perele ning sõbrale ja kolleegile. Kõiki tooteid omavahel kombineerides ja kaardile oma soovitud sõnumi lisamisel saad Sina ise luua täpselt sellise kingituse nagu vaja!

Kui soovid ise maailmaparima kingituse kokku panna, toimi nii:

  1. Vaata tooteid, soovi korral rakenda filtreid, et valik oleks väiksem ja täpsem.
  2. Lisa sobivad tooted ostukorvi – ava toode ja vajuta “lisa ostukorvi”. Ostukorvist liigu tagasi “kingituste” lehele. Jätka toodete lisamist ostukorvi. Lisa ka kinkekarp, korv või muu pakend ning soovi korral ka mõni lill või kimp.
  3. Kui kõik soovitud tooted on ostukorvis, liigu edasi kassasse. Kassas saad täita kõik andmed ning sisestada ka kaardi teksti. Tellimuse märkustesse võid lisada kõik muud soovid ja lisainfo tellimuse kohta.