Kaunistatud Murimäe vein

22,00 26,00 

Puhasta

Kontrolli tarneaega

Pole saadaval

Kirjeldus

NB! Hetkel saadaval vaid Tartus!

Valige menüüst, millist veini eelistatud. Valikus on erinevad puuvilja ja -marjaveinid ning eestimaise viinamarja veinid. Veini tootjaks on Murimäe Veinikelder.

Tähelepanu, tegemist on alkoholiga! Alkohol võib kahjustada teie tervist! Veinide tellimine alla 18-aastastele isikutele ei ole lubatud!

Eksklusiivne kingitus – tähelepanu, tegemist on tootega, mille saadame pealaost spetsiaalselt Sinu tellimuse täitmiseks soovitud sihtkohta. Pane tähele, et kõikides linnades ei ole toode veel saadaval. Toodet ei ole võimalik tellida samaks päevaks ja toote tarneaeg võib olla kuni 4 päeva. Seoses sellega ei pruugi toode jõuda soovitud sihtkohta ka päeva esimeses pooles. Kontrolli kindlasti toote tarneaega.

Kui sul on erisoov lillekaunistuse osas, anna sellest tellimuse märkustes teada. Kui soovid komplekteerida ise sobivat kingitust, lisa erinevad tooted ükshaaval ostukorvi, leia sobiv lill või lilleseade ning vaata juurde ka pakend kingituste rubriigist.

Lisainfo

Pole saadaval

Elva, Haapsalu, Kärdla, Narva, Rakvere, Tallinn, Valga, Viljandi, Võru

Veinivalik

marjavein Arovena, puuviljavahuvein Vikker, marjavein VeinaCher, marjavein Must Ilves, puuviljavahuvein Veinaber, vein Hansanski, vein Viveinaks

Saadaval samal päeval

Eritellimus