Jardin_toode-98
Jardin_toode-97Jardin_toode-99Jardin_toode-100

Kingitus “Mänguasi Kujundid”

22,00 

Väike tegelusasjade komplekt on ideaalne kingitus väikesele beebile!
Karloova on väike käsitöö ja disaini ettevõte Tartust, Karlova linnaosast. Nende tegelusasjad toetavad lapse loovuse arengut ja on sealjuures kvaliteetsed, ohutud, keskkonna- ja lapsesõbralikud ning loodud koostööös füsioterapeudiga. Käsitööna valminud tegelusasjad toetavad läbi kujundite ruumitaju tekkimist. Pakendis on kolmest kujundist koosnevad mänguasjad – kõrinaga ring, krabisev kolmnurk ja peegliga ruut. Kõikidel toodetel on Euroopa Liidu direktiividele vastav CE-vastavusmärgis, mis näitab, et tooted on sobilikud lastele ning on ohutud.

Kontrolli tarneaega

4 päeva

Toote kirjeldus

Eksklusiivne kingitus – tähelepanu, tegemist on tootega, mille saadame pealaost spetsiaalselt Sinu tellimuse täitmiseks soovitud sihtkohta. Pane tähele, et kõikides linnades ei ole toode veel saadaval. Toodet ei ole võimalik tellida samaks päevaks ja toote tarneaeg võib olla kuni 4 päeva. Seoses sellega ei pruugi toode jõuda soovitud sihtkohta ka päeva esimeses pooles. Kontrolli kindlasti toote tarneaega.

Kui soovid komplekteerida ise sobivat kingitust, lisa erinevad tooted ükshaaval ostukorvi, leia sobiv lill või lilleseade ning vaata juurde ka pakend kingituste rubriigist.

Lisainfo

Pole saadaval

Elva, Haapsalu, Kärdla, Narva, Otepää, Rakvere, Valga, Viljandi, Võru

Eritellimus