Jardin_toode-64

Kingitus “Valgejõe veinid”

17,00 

Maitsekas kingitus!
Valgejõe Veinivilla on Eesti esimene marjaveinitalu. Valgejõe Valge vein on Tartumaa õunte ja Harjumaa ebaküdooniate harmooniline abielu, kus on nii õuna järeleandlikkust kui ebaküdoonia käredaid noote. Keskaegse retsepti järgi valminud  poolmagus rabarberivein on maitsestatud salveiga. Sobib magustoitude ja juustude kõrvale.
Tähelepanu, tegemist on alkoholiga! Alkohol võib kahjustada teie tervist! Veinide tellimine alla 18-aastastele iskutele ei ole lubatud!

Vali menüüst, millist veini eelistad.

Puhasta

Kontrolli tarneaega

4 päeva

Toote kirjeldus

Eksklusiivne kingitus – tähelepanu, tegemist on tootega, mille saadame pealaost spetsiaalselt Sinu tellimuse täitmiseks soovitud sihtkohta. Pane tähele, et kõikides linnades ei ole toode veel saadaval. Toodet ei ole võimalik tellida samaks päevaks ja toote tarneaeg võib olla kuni 4 päeva. Seoses sellega ei pruugi toode jõuda soovitud sihtkohta ka päeva esimeses pooles. Kontrolli kindlasti toote tarneaega.

Kui soovid komplekteerida ise sobivat kingitust, lisa erinevad tooted ükshaaval ostukorvi, leia sobiv lill või lilleseade ning vaata juurde ka pakend kingituste rubriigist.

 

Lisainfo

Pole saadaval

Elva, Haapsalu, Kärdla, Narva, Otepää, Rakvere, Valga, Viljandi, Võru

Vali toote järgi

Valgejõe Roosa Rabarberi-Salveivein, Valgejõe Valge 2 Õuna-Ebaküdoonia Vein

Tootekood: - Kategooria: Sildid: ,
Eritellimus