Allahindlus!
Jardin_toode-18
Jardin_07.12-47Jardin_07.12-50

Kingitus “Võlukepp ja -lipp”

14,00 18,00  12,00 18,00 

Tervitame uut ilmakodanikku vahva kingitusega!
Karloova on väike käsitöö ja disaini ettevõte Tartust, Karlova linnaosast. Nende tegelusasjad toetavad lapse loovuse arengut ja on sealjuures kvaliteetsed, ohutud, keskkonna- ja lapsesõbralikud ning loodud koostööös füsioterapeudiga. Käsitööna valminud krõbisev lipp lehvib rõõmsalt ka kõige väiksemas peos, sest iga uus päev on kui pidupäev. Käsitööna valminud kõlisev võlukepp täidab kõik Väikese printsi ja Väikese printsessi soovid. Kõikidel toodetel on Euroopa Liidu direktiividele vastav CE-vastavusmärgis, mis näitab, et tooted on sobilikud lastele ning on ohutud.

Vali menüüst, millist kingitust eelistad.

Puhasta

Kontrolli tarneaega

3 päeva

Toote kirjeldus

Eksklusiivne kingitus – tähelepanu, tegemist on tootega, mille saadame pealaost spetsiaalselt Sinu tellimuse täitmiseks soovitud sihtkohta. Pane tähele, et kõikides linnades ei ole toode veel saadaval. Toodet ei ole võimalik tellida samaks päevaks ja toote tarneaeg võib olla kuni 4 päeva. Seoses sellega ei pruugi toode jõuda soovitud sihtkohta ka päeva esimeses pooles. Kontrolli kindlasti toote tarneaega.

Kui soovid komplekteerida ise sobivat kingitust, lisa erinevad tooted ükshaaval ostukorvi, leia sobiv lill või lilleseade ning vaata juurde ka pakend kingituste rubriigist.

Lisainfo

Pole saadaval

Elva, Haapsalu, Kärdla, Narva, Otepää, Rakvere, Valga, Viljandi, Võru

Vali toote järgi

Lipp pruun, Võlukepp roosa, Võlukepp sinine

Tootekood: - Kategooriad: , Silt:
Eritellimus