Jardin_toode-106

Kinkekomplekt “Kinkekarp ilusatele”

50,90 

Armas kingitus suurtele ja väikestele preilidele! Komplekti kuulub vahva sõnumiga kotike ning imeilus KUMA liblik-pross!
Seinast Seina hea sõnumiga kosmeetikakotid on valminud Eestis. Sõnum kosmeetikakotil on “Sa oled ilus, armas, hea, tore, särav, imeline” või “Ilusate tüdrukute elu pole kerge”.
KUMA Design käsitöömeistrite liblik-prosside seast saad samuti valida sobiva. “Õrnus” – roosa-must, “Pilv” – valge-lilla, “Rahe” – tumesinine-roheline, “Spirituality” – helesinine-valge.

Kontrolli tarneaega

3 päeva

Toote kirjeldus

Eksklusiivne kinkekomplekt – tähelepanu, tegemist on kinkekomplektiga, mille valmistame spetsiaalselt Sinu tellimuse täitmiseks ning saadame pealaost otse soovitud sihtkohta. Pane tähele, et kõikides linnades ei ole kinkekomplekt veel saadaval. Toodet ei ole võimalik tellida samaks päevaks ja toote tarneaeg võib olla kuni 4 päeva. Seoses sellega ei pruugi toode jõuda soovitud sihtkohta ka päeva esimeses pooles. Kontrolli kindlasti toote tarneaega.

Kui soovid kombineerida ise sobivat kinkekomplekti, lisa erinevad tooted ükshaaval ostukorvi, leia sobiv lill või lilleseade ning vaata juurde ka pakend kingituste rubriigist.

Lisainfo

Pole saadaval

Elva, Haapsalu, Kärdla, Narva, Otepää, Rakvere, Valga, Viljandi, Võru