Jardin_toode-20

Kinkekomplekt “Kinkekarp väikesele sõbrakesele”

28,00 

Kinkekarp sobib väikestele poistele ja tüdrukutele, kellele meeldivad vahvad lood lammastest! Kingitust täiendab sobilik täht kodumaise ROOSI dekoratiivsete tähtede seast.

OÜ Vippa komplekt Kolm lambakest sisaldab kolme eri suuruses lammast, mida saab värviliste nööridega punuda ning üksteisega ühendada. Lisaks on veel nii tavaline- kui audioraamat eesti rahvajuttudega lammastest.

Kontrolli tarneaega

2 päeva

Toote kirjeldus

Eksklusiivne kinkekomplekt – tähelepanu, tegemist on kinkekomplektiga, mille valmistame spetsiaalselt Sinu tellimuse täitmiseks ning saadame pealaost otse soovitud sihtkohta. Pane tähele, et kõikides linnades ei ole kinkekomplekt veel saadaval. Toodet ei ole võimalik tellida samaks päevaks ja toote tarneaeg võib olla kuni 4 päeva. Seoses sellega ei pruugi toode jõuda soovitud sihtkohta ka päeva esimeses pooles. Kontrolli kindlasti toote tarneaega.

Kui soovid kombineerida ise sobivat kinkekomplekti, lisa erinevad tooted ükshaaval ostukorvi, leia sobiv lill või lilleseade ning vaata juurde ka pakend kingituste rubriigist.

Lisainfo

Pole saadaval

Elva, Haapsalu, Kärdla, Narva, Otepää, Rakvere, Valga, Viljandi, Võru

Eritellimus