Jardin_tooted_050218-10
Jardin_tooted_050218-8Jardin_tooted_050218-10Jardin_toode-113

Kinkekomplekt “Liblikas roosil”

31,50 

KUMA Design liblik-prossid on valmistatud Eesti käsitöömeistrite poolt, kasutades vaid kõige kvaliteetsemaid materjale. Kõik tooted on keskkonnasõbralikud, sest on valmistatud naha ülejääkidest. Kaunis kingitus stiiliteadlikule kandjale! Vali menüüst, millist prossi eelistad: “Õrnus” – roosa-must, “Pilv” – valge-lilla, “Rahe” – tumesinine-roheline, “Spirituality” – helesinine-valge.

“Kustumatu roos” on päris roosiõis, mida on töödeldud selleks, et see säiliks kuni 6 kuud ja mõnikord isegi kauem, kui õis ei jää otsese päikesevalguse, niisukuse ega ekstreemsete temperatuurikõikumiste kätte! Erinevalt kuivatatud roosist on konserveeritud roosil säilinud tema õie vorm ning elastsus, katsudes on õis pehme ja sametine, just nagu päris.

Puhasta

Kontrolli tarneaega

1 päev

Toote kirjeldus

Eksklusiivne kinkekomplekt – tähelepanu, tegemist on kinkekomplektiga, mille valmistame spetsiaalselt Sinu tellimuse täitmiseks ning saadame pealaost otse soovitud sihtkohta. Pane tähele, et kõikides linnades ei ole kinkekomplekt veel saadaval. Toodet ei ole võimalik tellida samaks päevaks ja toote tarneaeg võib olla kuni 4 päeva. Seoses sellega ei pruugi toode jõuda soovitud sihtkohta ka päeva esimeses pooles. Kontrolli kindlasti toote tarneaega.

Kui soovid kombineerida ise sobivat kinkekomplekti, lisa erinevad tooted ükshaaval ostukorvi, leia sobiv lill või lilleseade ning vaata juurde ka pakend kingituste rubriigist.

Lisainfo

Pole saadaval

Elva, Haapsalu, Kärdla, Narva, Otepää, Rakvere, Valga, Viljandi, Võru