Jardin_toode-85

Kinkekomplekt “Lõbusad soovid”

33,00 

Üks lõbus kinkekomplekt! Vahva seinatera ja põneva maitseelamusena Chocolala tunnustatud põdrasamblik šokolaadis moodustavad toreda koosluse.
Seinast Seina Seinaterade mõtteterade seas on sõnumid “Armastus elab siin”, “Kallis oled”, “Lõbusad hetked loovad mälestusi”, “Raske on olla ilus mees”, “Unista, avasta, naudi, kallista, naerata, usalda, austa, arvesta, rõõmusta, aita, looda, inspireeri, armasta”, “Hoia, hinda, naudi ühiseid hetki, suudle, kallista, kuula, mõista, õpi, jaga, räägi, armasta”.

Kontrolli tarneaega

4 päeva

Toote kirjeldus

Eksklusiivne kinkekomplekt – tähelepanu, tegemist on kinkekomplektiga, mille valmistame spetsiaalselt Sinu tellimuse täitmiseks ning saadame pealaost otse soovitud sihtkohta. Pane tähele, et kõikides linnades ei ole kinkekomplekt veel saadaval. Toodet ei ole võimalik tellida samaks päevaks ja toote tarneaeg võib olla kuni 4 päeva. Seoses sellega ei pruugi toode jõuda soovitud sihtkohta ka päeva esimeses pooles. Kontrolli kindlasti toote tarneaega.

Kui soovid kombineerida ise sobivat kinkekomplekti, lisa erinevad tooted ükshaaval ostukorvi, leia sobiv lill või lilleseade ning vaata juurde ka pakend kingituste rubriigist.

Lisainfo

Pole saadaval

Elva, Haapsalu, Kärdla, Narva, Otepää, Rakvere, Valga, Viljandi, Võru

Eritellimus