Jardin_toode-114

Kinkekomplekt “Magus armastus”

45,90 

Magus, ilus ja romantiline kingitus!
Chocolala luksuslikku käsitöö šokolaadi valikus on imehead marjadega tumedad šokolaaditahvlid!
Seinast Seina magnet sõnumiga “Armastus elab siin” ütleb Sinu eest kõik, mis vaja. Samas mõnikord sobivad ka sõnumid “Söö palju tahad, kingad lähevad ikka jalga”, “Raske on olla ilus mees”, “Ilusate tüdrukute elu pole kerge”, “Unista, avasta, naudi, kallista, naerata, usalda, austa, arvesta, rõõmusta, aita, looda, inspireeri, armasta”, “Minu köögis on vein põhiline, mõnikord lisan seda isegi toidule”.
Orhidee õiteilu seob kingituse kaunilt kokku!

Kontrolli tarneaega

3 päeva

Toote kirjeldus

Eksklusiivne kinkekomplekt – tähelepanu, tegemist on kinkekomplektiga, mille valmistame spetsiaalselt Sinu tellimuse täitmiseks ning saadame pealaost otse soovitud sihtkohta. Pane tähele, et kõikides linnades ei ole kinkekomplekt veel saadaval. Toodet ei ole võimalik tellida samaks päevaks ja toote tarneaeg võib olla kuni 4 päeva. Seoses sellega ei pruugi toode jõuda soovitud sihtkohta ka päeva esimeses pooles. Kontrolli kindlasti toote tarneaega.

Kui soovid kombineerida ise sobivat kinkekomplekti, lisa erinevad tooted ükshaaval ostukorvi, leia sobiv lill või lilleseade ning vaata juurde ka pakend kingituste rubriigist.

Lisainfo

Pole saadaval

Elva, Haapsalu, Kärdla, Narva, Otepää, Rakvere, Valga, Viljandi, Võru