Jardin_toode-44

Kinkekomplekt “Südamesoojus kinkekarbis”

33,50 

Jõulukingitus otse südamest!
Freshdeli naturaalsed käsitsi valmistatud aroomiteraapia küünlad sisaldavad luksuslikke eeterlikke õlisid ja magusa mandli õli. Jõuluküünal aitab luua jõuluenergiat ja meeleolu.
OÜ Vippa on väike Eesti ettevõte, mis hindab pärimuskunsti ning kasutab toodete valmistamisel loodusele ja lastele sõbralikke materjale. Vippa DECO jõulueheted on valmistatud kvaliteetsest kasevineerist.

Kontrolli tarneaega

2 päeva

Toote kirjeldus

Eksklusiivne kinkekomplekt – tähelepanu, tegemist on kinkekomplektiga, mille valmistame spetsiaalselt Sinu tellimuse täitmiseks ning saadame pealaost otse soovitud sihtkohta. Pane tähele, et kõikides linnades ei ole kinkekomplekt veel saadaval. Toodet ei ole võimalik tellida samaks päevaks ja toote tarneaeg võib olla kuni 4 päeva. Seoses sellega ei pruugi toode jõuda soovitud sihtkohta ka päeva esimeses pooles. Kontrolli kindlasti toote tarneaega.

Kui soovid kombineerida ise sobivat kinkekomplekti, lisa erinevad tooted ükshaaval ostukorvi, leia sobiv lill või lilleseade ning vaata juurde ka pakend kingituste rubriigist.

Lisainfo

Pole saadaval

Elva, Haapsalu, Kärdla, Narva, Otepää, Rakvere, Valga, Viljandi, Võru

Eritellimus