Pulmad

Pulmafloristika

Kuivõrd iga pulm on omanäoline, siis leiate meie e-poest vaid näpuotsaga inspiratsiooni. Täiendame valikut jooksvalt, kuid iga kimbu loome täpselt Sulle. Pulmatöö koostisosi ja värvitoone on võimalik muuta. Kirjuta oma erisoovidest epood@jardin.ee ning florist võtab teiega ühendust. Samuti saate kohtuda lillepoes, kus florist aitab läbi mõelda kõik, mis puudutab lilli teie pulmas.

Las pulmakülaliste lilled kaunistavad teie pulma!

Kui otsite võimalust, kuidas lahendada oma pulmas lillede kinkimine, siis siin on üks mugav lahendus!

Jardini e-lillepoest saavad pulmakülalised tellida pruutpaarile lilli. Tellitud lilled leiavad kasutust pulma dekoratsioonides ja on täpselt sellises stiilis nagu pruutpaar soovib. Külalised ei pea lillede hankimise ega nende pulma toimetamise pärast muretsema ning pruutpaar saab külaliste tellitud lilledest kaunid seaded. Lisaks saab pruutpaar soovikorral juurde tellida samas stiilis pruudikimbu või muud lilleseaded.

E-lillepoest pulmalillede tellimiseks:

  • Lepime pruutpaariga kokku, milliseid lilleseadeid või -kimpe või lilli nad oma pulma soovivad, teeme spetsiaalsed näidistooted ning lisame need e-lillepoodi.
  • Pruutpaar saadab pulmakülalistele soovi ja juhised, kuidas lilled e-lillepoest tellida.
  • Külalised saavad mugavalt lilled ära tellida ning lisada ka oma õnnitlused või tervitused. Anname võimaluse valida pulmalilled erinevas väärtuses, et iga külaline saaks valida omale sobiva summa.
  • Jardini e-lillepood võtab tellimused vastu ning florist teeb nendest pulmadekoratsioonid ja toimetab enne pulma algust kohale. Külalised leiavad oma tellitud lilled juba pulmapaigast.

Vaata pulmalillede näidistellimust siit!

Võta meiega ühendust!

Kaunistame erilisi hetki iga päev!

maarja@jardinlilled.ee

epood@jardin.ee

 

Eritellimus