Pulmad

Aitame kaunistada teie kõige ilusamat päeva lilledega, pakume kvaliteetset ja professionaalset teenust:
✔ lilleseaded (pruudikimp, peiu rinnanõel, lauaseaded, autokaunistused, dekoratsioonid pulmapaigas jpm pulmalilled)
pulmapaiga kaunistamine (tuleme kohale üle Eesti)
külaliste kingitud lilledest lilleaseaded  
külaliste tellitud lilledest lilleseaded (loe alt lähemalt, kuidas külalised tasuvad teie pulmalillede eest)

Las pulmakülaliste lilled kaunistavad teie pulma!

Kui otsite võimalust, kuidas lahendada oma pulmas lillede kinkimine, siis siin on üks mugav lahendus, kuidas teie saate tasuta lilleseaded ja külalised rohkem aega!

Jardini e-lillepoest saavad pulmakülalised tellida pruutpaarile lilli. Tellitud lilled leiavad kasutust pulma dekoratsioonides ja on täpselt sellises stiilis nagu pruutpaar soovib. Külalised ei pea lillede hankimise ega nende pulma toimetamise pärast muretsema ning pruutpaar saab külaliste tellitud lilledest kaunid seaded. Lisaks saab pruutpaar soovikorral juurde tellida samas stiilis pruudikimbu või muud lilleseaded.

Teenus on pruutpaarile tasuta, sealhulgas sisaldab ühte näidistööd. Külalised valivad lilledele kuluva summa ise, nii nagu tavalises lillepoes, muid lisatasusid ei rakendu.

E-lillepoest pulmalillede tellimiseks:

  • Lepime pruutpaariga kokku, milliseid lilleseadeid või -kimpe või lilli nad oma pulma soovivad, teeme spetsiaalsed näidistooted ning lisame need e-lillepoodi.
  • Pruutpaar saadab pulmakülalistele oma soovi ja juhised, kuidas lilled e-lillepoest tellida.
  • Külalised saavad mugavalt lilled ära tellida ning lisada ka oma õnnitlused või tervitused. Anname võimaluse valida pulmalilled erinevas väärtuses, et iga külaline saaks valida omale sobiva summa.
  • Jardini e-lillepood võtab tellimused vastu ning florist teeb nendest pruutpaariga kokku lepitud pulmadekoratsioonid ja toimetab enne pulma algust kohale. Külalised leiavad oma tellitud lilled juba pulmapaigast.

Võta meiega ühendust! maris@jardinlilled.ee