Jardini Aianduskeskus


Avatud: E-L 9-19; P 9-17, aastaringselt
Aadress: Karja 1, Õssu küla, Ülenurme vald, Tartumaa

Telefon:

Müügisaal ja suveaed: +372  56819177, aianduskeskus@jardinlilled.ee

Istikuaed: istikud@jardin.ee, +372 56815385

Aianduskeskuse juhataja: Eve Tambets, eve@jardinlilled.ee

Jardini Aianduskeskus

 

Külasta uut Jardini Aianduskeskuse veebipoodi! aianduskeskus.jardin.ee

 

Kuidas tulla ühistranspordiga?

Linnaliinid nr 7 ja nr 18 (Lõunakeskuse suunal) ning nr 37 (Tõrvandi suunal). Väljuge “Eerika” peatuses ning jalutage 1,7 kilomeetrit Märja asula suunas (Viljandi poole). Aianduskeskus jääb Tartust tulles paremat kätt.

Maaliinid väljumisega Tartu bussijaamast, väljuge “Märja” peatuses Aianduskeskuse ees. Nr 943 (Tartu-Õssu-Haage-Tartu), nr 938 (Tartu-Külitse järve-Haage-Tartu),944 (Tartu-Ulila-Puhja-Erumäe-Puhja-Tartu), 949 (Tartu-Rõhu-Ilmatsalu-Tartu), 947 (Tartu-Puhja-Sangla-Rannu-Elva), nr 942 (Tartu-Puhja-Konguta-Valguta-Elva).

 


Sortiment

Jardini Aianduskeskuse kliendikaart

Tolereerime ainult üht tüüpi murtud südameid - need on roosakad ja õitsevad kevadeti. Kliendi südame murdmisega me ei tegele, küll aga pakume kliendikaardiga tavahinnaga teenustelt ja toodetelt 5% soodustust. Samuti tähistame kliendi sünnipäeva 10% soodustega ning seda 5 päeva enne ja 5 päeva pärast sünnipäeva. Kliendiks hakkamine on täitsa tasuta ning seda on ka kliendikaart.

Laste nurk ja mänguväljak

Et Aianduskeskuse külastamine oleks võimalikult teraapiline ja mõnus, oleme mõelnud ka pisematele sõpradele. Pakume põngerjatele ajaveetmise viisi õues asuval mänguväljakul kui ka müügisaalis nõiamajas, kus saab joonistada ja kodu mängida.
специальный заказ