Sõbrakuu Jardinis 2017

Veebruar 2017

Veebruar on sõbrakuu – soovime kõigile kauneid hetki koos oma lähedastega!

Jardin on oma heade sõprade üle väga tänulik ning soovime, et saaksime aidata Sinulgi kaunistada oma erilisi hetki kallitega!

 • Kaunid tulbikimbud Eesti ja Hollandi tulpidest! 

Sõbrapäeval üllata lähedasi armsa tulbikimbuga! Jardini lillepoodidest ja Aianduskeskusest leiad lisaks teistele lilledele laia tublivaliku. Eriti soodsad on Hollandi tulbid, mille oleme Sulle juba mugavasti ja kenasti kimpu seadnud. Paki tulbid kaasa!

Hollandi tulbikimbud: 7tk/5€ ning 20tk/15€. Kvaliteetsed ja kaunid Eesti tulbid on hinnaga 1,20€/tk. Pakkumine kehtib sõbrapäeval – 14.02.

 • Kaubamaja ja Viimsi Jardinist kaunid lillekarbid!

Lillekarbid ja lillekingid on kaunid lilleseaded, millesse võid peita kallimale koos lilledega mõne armsa üllatuskingi! Kaubamaja ja Viimsi Jardinis on lillekingid sõbrapäeva puhul -10% soodsamad!

Viimsi Jardinis on romantilised ja magusad lillekingid -10% perioodil: 10-19.02.

Kaubamaja Jardinis on lillekarbid -10% perioodil 1.-14.02. Lisaks on Kaubamaja Jardinist kõikidel Antica Murrina ehtepoe klientidel võimalik soetada kaunis lillekarp -20% soodustusega! Soodustus kehtib ostutšeki ettenäitamisel 1.-14.02.

Või saada lillekingid e-poest!

 • Sõbrakampaania Jardini Aianduskeskuses

Ainult veebruaris – kõik meie püsikliendid, kes soovitavad ostu tehes Jardini Aianduskeskust oma sõbrale, saavad tänutäheks -20% soodustust! Ka sõber ei jää sellest preemiast ilma! Kampaaniast loe lähemalt siin!

Kõikide vahel, kes meid Facebookis oma sõpradele soovitavad, loosime 28. veebruaril välja ühe suure ja armsa sõbra – kaisukaru! Seda postitust vaata lähemalt siin!

 • Uudised Jardini Aianduskeskusest
 • Seemned on kohal! Aedvilja-, köögivilja- ja lilleseemned!
 • Keraamika ning klaasvaaside ja -anumate valik hakkab täienema uues väljapanekus!
 • Istikute ette tellimine – 8ndal nädalal avaldame nimekirja istikutest, mida on võimalik tellida!
 • Orhideenäitus algab 3. märtsil!
 • Uued kinkekaardid (alates 11.02) – hea kingiidee sõbrale!
 •  #2 teemaks on “Kaunis romanss”

Jardini lillepoodides oled ehk märganud pilkupüüdvaid plakateid ja väljapanekuid, mis on alati kuidagi teemakohased. Meie lillepoodidele on ainuomased inspiratsiooni-väljapanekud, mis vahetuvad orienteeruvalt 7 korda aasta jooksul. Teemade keskmes on alati vastav aasta- või hooaeg ning meeliköitvad värvid, taimed ja lilled! Soovime seda inspiratsiooni ka Sinuga jagada – seekord on teemaks orhideed ning neid võid Sa ka peagi järjest rohkem Jardini lillepoodides kohata. Loe juurde siit!

 • Jardini e-lillepoest saada kaunid kimbud või lillekingid!

Jardini e-poest saad saata lilli kulleriga üle Eesti! Eriti soodne on linnasisene transport (3€), aga saad saata lilli ka maale vanaemale! Samal päeval täidame tellimusi kuni 15.00, aga sõbrapäeval ära jäta oma üllatust viimasele minutile! E-lillepoe valikuga tutvu siin!

Lisa oma kommentaar

Lisa kommentaar

Eritellimus