VIII Orhideede Näitusmüük “Kingitus iseendale” 2017

Silm puhkab ja hing rõõmustab! Orhideede näitusmüük 3.-12.03.2017 on vallutamas Jardinit!

Orhideede näitusmüük Jardinis 

  • 3. märts algab VIII orhideede näitusmüük Jardini Aianduskeskuses, Tartu Botaanikaaias ja Tallinna Botaanikaaias. Näitusega kaasneb lai valik soodsaid orhideesid!
  • Jardini Aianduskeskuses on näitus avatud 3.-12.03. Teemaks on seekord “Kingitus iseendale”!
  • Tartu Botaanikaaias on orhideenäitus avatud 3.-12.03. Lisainfo leiad siit! l  Jardini näitusmüük on avatud saalis iga päev 10-17.
  • Tallinna Botaanikaaias on orhideepäevad 3-12.03. Rohkem infot siin!  Jardini näitusmüük toimub kahel nädalavahetusel 3.-5.03 ja 10.-12.03, ajavahemikul 11-17.
  • Tavapärasest rohkem on ka Jardini lillepoodides orhideesid! Tule tee endale kaunis kingitus!

Orhideede näitusmüügi sortimendis on enam kui 68 erinevat artiklit, mille seas on palju erinevaid orhideede sorte ja liike. Müügis on enam kui 3333 orhideed! Lisaks orhideedele leiad kindlasti ka kauneid ümbrispotte ja muid tarvikuid orhideede hooldamiseks.

Väga palju eriilmelisi ja imeilusaid orhideesid on tsümbiidiumite, katleiade, kuukingade, dendroobiumite, miltoniade ja kambriate seas. Kõige rohkem on loomulikult kuukingasid kõikides erinevates suurustes ja vormides. Lisaks võib leida veenuskingi, sinikäppasid, masdevalliaid, ontsiidiume, väärisdendroobiume, hoveaarasid, ludiisiaid, vandasid. Kui Sul veab, siis näed isegi mõnda väga erilist orhideed – pudeljas askotsentrum, Brasso-katleia Binosakuuraamat Minho Princess S.J.Pink x Doritaeno, kuuking parishii Alba, epidendrum Ruge Magic, kuuking lueddemannia, ontsiidium croesus, ontsiidium peloric, kuuking equestris graz, tsümbiidium Mary Green Spring Wind, ontsiidium Misaki, torukäpp Cristata,  malai briljantkäpp,  harilik liblikkäpp alba, kuuraamat JimxPhal. Golden Peoker Bla, liblikkäpp Butterflu ja paljud teised. Teiste seas on ka mõningaid orhideesid, mis kasvavad õues, näiteks mikaadolill ja  virvekäpp, mõned neist sobivad isegi meie kliimas õues kasvatamiseks.

Näitusmüük Tartu Botaanikaaias

Näitusmüük Tallinna Botaanikaaias

Näitusmüük Jardini Aianduskeskuses

Orhideedesse loodame, et armute! 

 

Lisa oma kommentaar

Lisa kommentaar

Eritellimus